Wersja językowa
pl

Kino Letnie

Więcej niż inwestycja.  Kolejna odsłona „Kina Letniego #KierunekCPK”

Nowa wakacyjna inicjatywa dla mieszkańców. W najbliższy piątek w Teresinie odbędą się kolejne seanse filmowe w ramach cyklu wydarzeń „Kino Letnie #KierunekCPK”. Plenerowe pokazy filmów to też okazja do rozmów i wymiany poglądów na temat inwestycji z przedstawicielami spółki Centralny Port Komunikacyjny. 

Letni wieczór, wygodne leżaki, dobry film i poczęstunek – takie atrakcje czekają na wszystkich zainteresowanych na terenie gminy Teresin już w najbliższy piątek, 30 lipca, przy alei 20-lecia 5A (naprzeciwko stadionu GOSiR). Podczas pierwszego pokazu o godz. 17:00 będzie można zobaczyć film animowany „Kung Fu Panda 3”, natomiast o 19:00 „Tajemniczy Ogród” (2020).

Podczas wydarzenia będą obecni pracownicy CPK z różnych obszarów inwestycji. Specjaliści są otwarci na wszystkie pytania czy uwagi i zrobią wszystko, aby żadne nie pozostało bez odpowiedzi. Eksperci będą dostępni na pół godziny przed pierwszym seansem i w przerwie między filmami.

W tej chwili na terenie przyszłej inwestycji CPK dzieje się bardzo dużo, np. trwa Program Dobrowolnych Nabyć oraz prowadzone są zaawansowane badania przyrodnicze i terenowe. Spółka CPK jest w stałym kontakcie z mieszkańcami, samorządowcami i z Radą Społeczną ds. CPK. Pokazy filmowe w ramach inicjatywy Kino Letnie #KierunekCPK, które odbywają się jednocześnie, to wakacyjne propozycja spółki CPK dla mieszkańców do spędzenia wolnego czasu.

Filmy w plenerze to nie wszystko! Dla uczestników Kina Letniego #KierunekCPK przewidzieliśmy także m.in. darmowy popcorn, watę cukrową, lody naturalne i napoje. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest darmowy. O kolejnych seansach w ramach Kina Letniego #KierunekCPK” będziemy informować na bieżąco.

Zapraszamy! 

NEWSLETTER

Strona jest chroniona przez reCAPTCHA, więc podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi.